small

European Delicatessen

Kielbasa • Pierogi • Wędliny

KONTAKT


CATERING NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Tak, Delikatesy Europejskie Krakus oferują usługi cateringowe na każdą okazję. Specjalizują się w kuchni polskiej i oferują różnorodne tradycyjne polskie potrawy, które idealnie nadają się na imprezy takie jak wesela, imprezy firmowe, przyjęcia urodzinowe i inne.

Ich menu cateringowe obejmuje różnorodne dania gorące i zimne, przystawki, sałatki, dania główne i desery. Niektóre z najpopularniejszych pozycji w ich menu to pierogi, kiełbasa, gołąbki (faszerowana kapusta), placki ziemniaczane i babka (tradycyjne polskie ciasto).

Delikatesy Europejskie Krakus obsługują zarówno małe, jak i duże imprezy, oferując zarówno odbiór osobisty, jak i dostawę. Oferują również niestandardowe opcje cateringowe, więc jeśli masz konkretną prośbę, będą współpracować z Tobą, aby stworzyć menu spełniające Twoje potrzeby.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz autentycznej polskiej kuchni na następną imprezę, Delikatesy Europejskie Krakus to świetna opcja. Ich usługi cateringowe są niezawodne, niedrogie, a ich jedzenie jest pyszne.